| Serial Number | 182004A01BE5 |
| Manufacturer | SanDisk |
| Model | X600 M_2 2280 SATA 128GB |
| Model Code | N/A |
| Device Type | sata_ssd |
| Capacity | 128GB |
| Form Factor | M.2 |
| Color | N/A |
| OS Version | N/A |
| IMEI | N/A |
| IMEI2 | N/A |
| MEID | N/A |
| USB Serial | N/A |
| CSC | N/A |
| Region Code | N/A |
| Region | N/A |
| Sales Code | N/A |
| Target ID | 00.0:02:00 |
| Pallet Number | 260333 |
| Drive RPM | SSD |
| NAA WWN | 5001B448B60F278B |
| Microcode | X6113012 |
| Block Size | 512 (4096 shift 0) |
| eToken | 27534fac55ee50b2 |
| Erasure Plan | E] blkers 00, sv 1000 blks |
| Drive Status | N/A |
| Created Date | 2026-05-06 |
| Source | 182004A01BE5.log |
| Result | Pass |
| Method | NIST 800-88 rev1 |
| Grade | N/A |
| Health Score | N/A |
| Duration | 0 hrs 0.5 min |
| Erasure Date | 2026-05-06 |
| Software | XERASwin |
| Power-On Hours | N/A |
| G-List Start | N/A |
| G-List End | N/A |
| Speed (MB/s) | N/A |
| eToken | N/A |
| Cert Hash | f57c7267 e6a88c71 94e46dc9 ea4ce2da dfa78bb8 |
| Result Text | NIST 800-88 rev1 Purge Passed! |
| Short Reason | N/A |
| System Serial | 1G69XR2 |
| Manufacturer | Dell Inc |
| Model | Inspiron 5570 |
| Chassis Type | Laptop |
| Processor | Core i7 8550U @ 1.80GHz |
| Memory | 8.0GB |
| Lot | Source | Import Date |
|---|---|---|
| 260333 | 182004A01BE5.log | 2026-05-10 03:54:01 |