| Serial Number | 2012B6452202 |
| Manufacturer | WDC |
| Model | PC SN730 SDBQNTY-256G-1001 |
| Model Code | N/A |
| Device Type | nvme_ssd |
| Capacity | 256GB |
| Form Factor | M.2 |
| Color | N/A |
| OS Version | N/A |
| IMEI | N/A |
| IMEI2 | N/A |
| MEID | N/A |
| USB Serial | N/A |
| CSC | N/A |
| Region Code | N/A |
| Region | N/A |
| Sales Code | N/A |
| Target ID | 00.2:00:00 |
| Pallet Number | 260341 |
| Drive RPM | SSD |
| NAA WWN | 6001B44001B444A4 |
| Microcode | 11170101 |
| Block Size | 512 (4096 shift 0) |
| eToken | 384fa93428a364b2 |
| Erasure Plan | E] crypt 00, sv 1000 blks |
| Drive Status | N/A |
| Created Date | 2026-05-08 |
| Source | 2012B6452202.log |
| Result | Pass |
| Method | NIST 800-88 rev1 |
| Grade | N/A |
| Health Score | N/A |
| Duration | 0 hrs 0.2 min |
| Erasure Date | 2026-05-08 |
| Software | XERASwin |
| Power-On Hours | N/A |
| G-List Start | N/A |
| G-List End | N/A |
| Speed (MB/s) | N/A |
| eToken | N/A |
| Cert Hash | a6be19c1 4bab48f3 d84e91e4 7883696c 05861322 |
| Result Text | NIST 800-88 rev1 Purge Passed! |
| Short Reason | N/A |
| System Serial | MXL108387L |
| Manufacturer | HP |
| Model | HP ProDesk 600 G6 Microtower PC |
| Chassis Type | Desktop |
| Processor | Core i5 10500 @ 3.10GHz |
| Memory | 32.0GB |
| Lot | Source | Import Date |
|---|---|---|
| 260341 | 2012B6452202.log | 2026-05-10 03:54:02 |
| +- | 2012B6452202.log | 2026-05-10 00:15:34 |