| Serial Number | 20412BF5A6AD |
| Manufacturer | MICRON |
| Model | 2300 256GB |
| Model Code | N/A |
| Device Type | nvme_ssd |
| Capacity | 256GB |
| Form Factor | M.2 |
| Color | N/A |
| OS Version | N/A |
| IMEI | N/A |
| IMEI2 | N/A |
| MEID | N/A |
| USB Serial | N/A |
| CSC | N/A |
| Region Code | N/A |
| Region | N/A |
| Sales Code | N/A |
| Target ID | 00.2:00:00 |
| Pallet Number | 260338 |
| Drive RPM | SSD |
| NAA WWN | 600A07500A075012 |
| Microcode | 23000020 |
| Block Size | 512 (4096 shift 0) |
| eToken | 1a3f1dff4cc2fe2d |
| Erasure Plan | E] crypt 00, sv 1000 blks |
| Drive Status | N/A |
| Created Date | 2026-05-07 |
| Source | 20412BF5A6AD.log |
| Result | Pass |
| Method | NIST 800-88 rev1 |
| Grade | N/A |
| Health Score | N/A |
| Duration | 0 hrs 0.2 min |
| Erasure Date | 2026-05-07 |
| Software | XERASwin |
| Power-On Hours | N/A |
| G-List Start | N/A |
| G-List End | N/A |
| Speed (MB/s) | N/A |
| eToken | N/A |
| Cert Hash | 19a5bcbc 07f18c8e 7318253d 176bc7f9 c73ec9ae |
| Result Text | NIST 800-88 rev1 Purge Passed! |
| Short Reason | N/A |
| System Serial | 1V1YCB3 |
| Manufacturer | Dell Inc |
| Model | Latitude 7420 |
| Chassis Type | Convertible |
| Processor | Core i5 1145G7 @ 2.60GHz |
| Memory | 16.0GB |
| Lot | Source | Import Date |
|---|---|---|
| 260338 | 20412BF5A6AD.log | 2026-05-10 03:54:01 |