| Serial Number | 62MPGETTQDD4 |
| Manufacturer | TOSHIBA |
| Model | KBG5AZNS512G KIOXIA |
| Model Code | N/A |
| Device Type | nvme_ssd |
| Capacity | 512GB |
| Form Factor | M.2 |
| Color | N/A |
| OS Version | N/A |
| IMEI | N/A |
| IMEI2 | N/A |
| MEID | N/A |
| USB Serial | N/A |
| CSC | N/A |
| Region Code | N/A |
| Region | N/A |
| Sales Code | N/A |
| Target ID | 00.0:00:00 |
| Pallet Number | 260309 |
| Drive RPM | SSD |
| NAA WWN | N/A |
| Microcode | ANJA1101 |
| Block Size | 512 (4096 shift 0) |
| eToken | e6c43d4fe51144aa |
| Erasure Plan | E] w 00, sv 1000 blks |
| Drive Status | N/A |
| Created Date | 2026-05-04 |
| Source | 62MPGETTQDD4.log |
| Result | Pass |
| Method | NIST 800-88 rev1 Clear |
| Grade | N/A |
| Health Score | N/A |
| Duration | 0 hrs 18.4 min |
| Erasure Date | 2026-05-04 |
| Software | XERASwin |
| Power-On Hours | N/A |
| G-List Start | N/A |
| G-List End | N/A |
| Speed (MB/s) | N/A |
| eToken | N/A |
| Cert Hash | 8c84d1df 7121d480 a663363d b5d07109 33df7661 |
| Result Text | NIST 800-88 rev1 Clear Passed! |
| Short Reason | Primary->Fallback |
| Failure Reason | Primary->Fallback |
| System Serial | 4ATTC32670 |
| Manufacturer | Panasonic Connect Co., Ltd |
| Model | CF33-3 |
| Chassis Type | Detachable |
| Processor | Core i7 1270P @ 1.61GHz |
| Memory | 16.0GB |
| Lot | Source | Import Date |
|---|---|---|
| 260309 | 62MPGETTQDD4.log | 2026-05-10 03:54:00 |