| Serial Number | 80RPG383Q2B1 |
| Manufacturer | TOSHIBA |
| Model | KBG40ZNS128G KIOXIA 128GB |
| Model Code | N/A |
| Device Type | nvme_ssd |
| Capacity | 128GB |
| Form Factor | M.2 |
| Color | N/A |
| OS Version | N/A |
| IMEI | N/A |
| IMEI2 | N/A |
| MEID | N/A |
| USB Serial | N/A |
| CSC | N/A |
| Region Code | N/A |
| Region | N/A |
| Sales Code | N/A |
| Target ID | 00.0:00:00 |
| Pallet Number | 260321 |
| Drive RPM | SSD |
| NAA WWN | N/A |
| Microcode | 10410106 |
| Block Size | 512 (4096 shift 0) |
| eToken | a542b9e432e9b70f |
| Erasure Plan | E] blkers 00, sv 1000 blks |
| Drive Status | N/A |
| Created Date | 2026-05-06 |
| Source | 80RPG383Q2B1.log |
| Result | Pass |
| Method | NIST 800-88 rev1 |
| Grade | N/A |
| Health Score | N/A |
| Duration | 0 hrs 0.1 min |
| Erasure Date | 2026-05-06 |
| Software | XERASwin |
| Power-On Hours | N/A |
| G-List Start | N/A |
| G-List End | N/A |
| Speed (MB/s) | N/A |
| eToken | N/A |
| Cert Hash | 5406647f 1e17db2f b2b8de88 1f5eea21 c333872a |
| Result Text | NIST 800-88 rev1 Purge Passed! |
| Short Reason | N/A |
| System Serial | F45X373 |
| Manufacturer | Dell Inc |
| Model | Latitude 3190 2-in-1 |
| Chassis Type | Convertible |
| Processor | Pentium N5030 @ 1.10GHz |
| Memory | 8.0GB |
| Lot | Source | Import Date |
|---|---|---|
| 260321 | 80RPG383Q2B1.log | 2026-05-10 03:54:01 |