| Serial Number | 89J1019MNKKP |
| Manufacturer | TOSHIBA |
| Model | KBG40ZPZ256G MEMORY |
| Model Code | N/A |
| Device Type | nvme_ssd |
| Capacity | 256GB |
| Form Factor | M.2 |
| Color | N/A |
| OS Version | N/A |
| IMEI | N/A |
| IMEI2 | N/A |
| MEID | N/A |
| USB Serial | N/A |
| CSC | N/A |
| Region Code | N/A |
| Region | N/A |
| Sales Code | N/A |
| Target ID | 00.0:00:00 |
| Pallet Number | 260309 |
| Drive RPM | SSD |
| NAA WWN | N/A |
| Microcode | AEMS0102 |
| Block Size | 512 (4096 shift 0) |
| eToken | 5278c113bddfd803 |
| Erasure Plan | E] blkers 00, sv 1000 blks |
| Drive Status | N/A |
| Created Date | 2026-05-04 |
| Source | 89J1019MNKKP.log |
| Result | Pass |
| Method | NIST 800-88 rev1 |
| Grade | N/A |
| Health Score | N/A |
| Duration | 0 hrs 0.2 min |
| Erasure Date | 2026-05-04 |
| Software | XERASwin |
| Power-On Hours | N/A |
| G-List Start | N/A |
| G-List End | N/A |
| Speed (MB/s) | N/A |
| eToken | N/A |
| Cert Hash | 81329211 92bff9b9 6df9b4b0 9882ed69 c66c5744 |
| Result Text | NIST 800-88 rev1 Purge Passed! |
| Short Reason | N/A |
| System Serial | 059933693853 |
| Manufacturer | Microsoft Corporation |
| Model | Surface Pro 7 |
| Chassis Type | Laptop |
| Processor | Core i5 1035G4 @ 1.10GHz |
| Memory | 8.0GB |
| Lot | Source | Import Date |
|---|---|---|
| 260309 | 89J1019MNKKP.log | 2026-05-10 03:54:00 |