| Serial Number | S3TSNX0N502425 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model | MZNLN256HAJQ-00000 |
| Model Code | N/A |
| Device Type | sata_ssd |
| Capacity | 256GB |
| Form Factor | M.2 |
| Color | N/A |
| OS Version | N/A |
| IMEI | N/A |
| IMEI2 | N/A |
| MEID | N/A |
| USB Serial | N/A |
| CSC | N/A |
| Region Code | N/A |
| Region | N/A |
| Sales Code | N/A |
| Target ID | 00.0:01:00 |
| Pallet Number | 260324 |
| Drive RPM | SSD |
| NAA WWN | 5002538D40528152 |
| Microcode | MVT2300Q |
| Block Size | 512 (4096 shift 0) |
| eToken | 2980a93f2d544f45 |
| Erasure Plan | E] w 00, sv 1000 blks |
| Drive Status | N/A |
| Created Date | 2026-05-05 |
| Source | S3TSNX0N502425.log |
| Result | Pass |
| Method | NIST 800-88 rev1 Clear |
| Grade | N/A |
| Health Score | N/A |
| Duration | 0 hrs 19.1 min |
| Erasure Date | 2026-05-05 |
| Software | XERASwin |
| Power-On Hours | N/A |
| G-List Start | N/A |
| G-List End | N/A |
| Speed (MB/s) | N/A |
| eToken | N/A |
| Cert Hash | 7d20981e a6878ba5 d44f0cb0 825b55db 1e4c30f5 |
| Result Text | NIST 800-88 rev1 Clear Passed! |
| Short Reason | N/A |
| System Serial | 0JKKC83201 |
| Manufacturer | Panasonic Corporation |
| Model | CF-20-2 |
| Chassis Type | Detachable |
| Processor | Core i5 7Y57 @ 1.20GHz |
| Memory | 8.0GB |
| Lot | Source | Import Date |
|---|---|---|
| 260324 | S3TSNX0N502425.log | 2026-05-10 03:54:00 |