| Serial Number | SN_LBN0CX11U610467_00 |
| Manufacturer | SanDisk |
| Model | DA4128 |
| Model Code | N/A |
| Device Type | unknown |
| Capacity | 125GB |
| Form Factor | Stick |
| Color | N/A |
| OS Version | N/A |
| IMEI | N/A |
| IMEI2 | N/A |
| MEID | N/A |
| USB Serial | N/A |
| CSC | N/A |
| Region Code | N/A |
| Region | N/A |
| Sales Code | N/A |
| Target ID | 00.0:00:00 |
| Pallet Number | 260328 |
| Drive RPM | SSD |
| NAA WWN | N/A |
| Microcode | 0.1 |
| Block Size | 512 (512 shift 0) |
| eToken | 99ea204284f0f9cd |
| Erasure Plan | E] w 00, sv 1000 blks |
| Drive Status | N/A |
| Created Date | 2026-05-06 |
| Source | SN_LBN0CX11U610467_00.log |
| Result | Pass |
| Method | NIST 800-88 rev1 Clear |
| Grade | N/A |
| Health Score | N/A |
| Duration | 0 hrs 35.6 min |
| Erasure Date | 2026-05-06 |
| Software | XERASwin |
| Power-On Hours | N/A |
| G-List Start | N/A |
| G-List End | N/A |
| Speed (MB/s) | N/A |
| eToken | N/A |
| Cert Hash | 7481b919 bd83ec3b 75e7a2f2 8ab926c9 39c9a738 |
| Result Text | NIST 800-88 rev1 Clear Passed! |
| Short Reason | N/A |
| System Serial | LBN0CX11U610467 |
| Manufacturer | ASUSTeK COMPUTER INC |
| Model | VivoBook_ASUS Laptop E410MA_E410MA |
| Chassis Type | Laptop |
| Processor | Celeron N4020 @ 1.10GHz |
| Memory | 4.0GB |
| Lot | Source | Import Date |
|---|---|---|
| 260328 | SN_LBN0CX11U610467_00.log | 2026-05-10 03:54:01 |