| Serial Number | TPBF2209020020201985 |
| Manufacturer | PHISON |
| Model | TEAM TM8FP6512G |
| Model Code | N/A |
| Device Type | nvme_ssd |
| Capacity | 512GB |
| Form Factor | M.2 |
| Color | N/A |
| OS Version | N/A |
| IMEI | N/A |
| IMEI2 | N/A |
| MEID | N/A |
| USB Serial | N/A |
| CSC | N/A |
| Region Code | N/A |
| Region | N/A |
| Sales Code | N/A |
| Target ID | 00.0:00:00 |
| Pallet Number | 260324 |
| Drive RPM | SSD |
| NAA WWN | N/A |
| Microcode | EDFME0.1 |
| Block Size | 512 (4096 shift 0) |
| eToken | 7d558abc051043cb |
| Erasure Plan | E] blkers 00, sv 1000 blks |
| Drive Status | N/A |
| Created Date | 2026-05-04 |
| Source | TPBF2209020020201985.log |
| Result | Pass |
| Method | NIST 800-88 rev1 |
| Grade | N/A |
| Health Score | N/A |
| Duration | 0 hrs 0.2 min |
| Erasure Date | 2026-05-04 |
| Software | XERASwin |
| Power-On Hours | N/A |
| G-List Start | N/A |
| G-List End | N/A |
| Speed (MB/s) | N/A |
| eToken | N/A |
| Cert Hash | bc22b03f fc4f6fc1 a15d002d ed0bad8a cc2659f9 |
| Result Text | NIST 800-88 rev1 Purge Passed! |
| Short Reason | N/A |
| System Serial | C98C2T3 |
| Manufacturer | Dell Inc |
| Model | Latitude 7430 |
| Chassis Type | Convertible |
| Processor | Core i7 1265U @ 1.80GHz |
| Memory | 16.0GB |
| Lot | Source | Import Date |
|---|---|---|
| 260324 | TPBF2209020020201985.log | 2026-05-10 03:54:00 |