| Serial Number | TW0R3CDK9DH0008R01WN |
| Manufacturer | SSSTC |
| Model | CL1-3D128-Q11 128GB |
| Model Code | N/A |
| Device Type | nvme_ssd |
| Capacity | 128GB |
| Form Factor | M.2 |
| Color | N/A |
| OS Version | N/A |
| IMEI | N/A |
| IMEI2 | N/A |
| MEID | N/A |
| USB Serial | N/A |
| CSC | N/A |
| Region Code | N/A |
| Region | N/A |
| Sales Code | N/A |
| Target ID | 00.0:00:00 |
| Pallet Number | 260321 |
| Drive RPM | SSD |
| NAA WWN | N/A |
| Microcode | 22301116 |
| Block Size | 512 (4096 shift 0) |
| eToken | 54da80804aceb5ea |
| Erasure Plan | E] crypt 00, sv 1000 blks |
| Drive Status | N/A |
| Created Date | 2026-05-06 |
| Source | TW0R3CDK9DH0008R01WN.log |
| Result | Pass |
| Method | NIST 800-88 rev1 |
| Grade | N/A |
| Health Score | N/A |
| Duration | 0 hrs 0.2 min |
| Erasure Date | 2026-05-06 |
| Software | XERASwin |
| Power-On Hours | N/A |
| G-List Start | N/A |
| G-List End | N/A |
| Speed (MB/s) | N/A |
| eToken | N/A |
| Cert Hash | 03560e91 d1adeb61 3d0e4d23 8dee3b89 24b5eebb |
| Result Text | NIST 800-88 rev1 Purge Passed! |
| Short Reason | N/A |
| System Serial | BFP2273 |
| Manufacturer | Dell Inc |
| Model | Latitude 3190 2-in-1 |
| Chassis Type | Convertible |
| Processor | Pentium N5030 @ 1.10GHz |
| Memory | 8.0GB |
| Lot | Source | Import Date |
|---|---|---|
| 260321 | TW0R3CDK9DH0008R01WN.log | 2026-05-10 03:54:01 |