| System Serial | J10B82W |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model | System x3650 M5: -[5462AC1]- |
| Chassis Type | Server |
| SKU | (none) |
| Version | 11 |
| Processor | Xeon E5-2609 v3 @ 1.90GHz |
| Processor Generation | Haswell |
| Memory | 8.0GB |
| Memory Details | 8.0GB Type1 2133MHz |
| BIOS Version | LENOVO - 0 |
| BIOS Date | N/A |
| UUID | N/A |
| MAC Address | 08:94:ef:11:80:aa |
| Asset Identifier | N/A |
| Description | Computer System Product |
| Source | sysinfo_J10B82W.xml |
| Display Resolution | 1920 x 1080 |
| Display Size | 21.5 inch |
| Display Aspect | 16:9 |
| Display Aspect Name | FHD |
| Display Color | SDR |
| Display Refresh | 76 Hz |
| Video Adapter | N/A |
| Webcam | N/A |
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| Touchscreen | No |
| Fingerprint | No |
| Keyboard | US |
| Mobile Data | N/A |
| GPS | No |
| Optical Drive | N/A |
| Storage Controller | N/A |
| Computrace | No |
| MDM/Autopilot | unknown |
| Grade | C9 |
| Missing Parts | None |
| Case | Excellent |
| Battery | N/A |
| Screen | N/A |
| Keyboard | N/A |
| Touchpad | N/A |
| Camera | N/A |
| USB Ports | Excellent |
| Video Ports | Excellent |
| Audio Ports | N/A |
| Functional Grade | F3 |
| Cosmetic Grade | C9 |
| Health | N/A% |
| Cycle Count | N/A |
| Full Charge Capacity | N/A |
| Design Capacity | N/A |
| Chemistry | N/A |
| Grade | N/A |
| Discharge Result | N/A |
| Type | Manufacturer | Model | Description |
|---|---|---|---|
| Broadcom | Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet | Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet | |
| Matrox | G200eR2 | Matrox G200eR2 | |
| LSI | RAID Controller | RAID Controller |
| Qty | Manufacturer | Model | Size | Speed | Type |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Micron | 18ASF1G72PZ-2G1A2 | 8.00GB | 2133 | Type1 |
| Test | Duty Cycle | Result | Errors | Last Error |
|---|---|---|---|---|
| CPU | 100 | PASS | 0 | No errors |
| MEMORY | 100 | PASS | 0 | No errors |
| Serial | Manufacturer | Model | Type |
|---|---|---|---|
| MDrv_J10B82W | Missing | Drive | missing |
| Lot | Source | Import Date |
|---|---|---|
| 260336 | MDrv_J10B82W.log | 2026-05-10 03:54:01 |