| Serial Number | 1330AH409493 |
| Manufacturer | APPLE |
| Model | SSD SD0128F |
| Model Code | N/A |
| Device Type | sata_ssd |
| Capacity | 121.3GB |
| Form Factor | 3.5 |
| Color | N/A |
| OS Version | N/A |
| IMEI | N/A |
| IMEI2 | N/A |
| MEID | N/A |
| USB Serial | N/A |
| CSC | N/A |
| Region Code | N/A |
| Region | N/A |
| Sales Code | N/A |
| Target ID | 00.0:00:00 |
| Pallet Number | 260327 |
| Drive RPM | SSD |
| NAA WWN | 5001b44a0e966215 |
| Microcode | A222821 |
| Block Size | 512 (4096 shift 0) |
| eToken | 52042a38e753fa5d |
| Erasure Plan | E] secure 00, sv 1000 blks |
| Drive Status | N/A |
| Created Date | 2026-05-06 |
| Source | 1330AH409493.log |
| Result | Pass |
| Method | NIST 800-88 rev1 Clear |
| Grade | N/A |
| Health Score | N/A |
| Duration | 0 hrs 0.3 min |
| Erasure Date | 2026-05-06 |
| Software | XERASwin |
| Power-On Hours | N/A |
| G-List Start | N/A |
| G-List End | N/A |
| Speed (MB/s) | N/A |
| eToken | N/A |
| Cert Hash | 31ea9897 e343b9d6 d1c1cf06 1ad2ffbf 20849540 |
| Result Text | NIST 800-88 rev1 Clear Passed! |
| Short Reason | N/A |
| System Serial | C02L6MDTF5N7 |
| Manufacturer | Apple Inc |
| Model | MacBook Air 6,1 |
| Chassis Type | Laptop |
| Processor | Core i5 4250U @ 1.30GHz |
| Memory | 4.0GB |
| Lot | Source | Import Date |
|---|---|---|
| 260327 | 1330AH409493.log | 2026-05-10 03:54:01 |