| Serial Number | 50026B76829FE4D6 |
| Manufacturer | KINGSTON |
| Model | SUV500M8120G |
| Model Code | N/A |
| Device Type | sata_ssd |
| Capacity | 120GB |
| Form Factor | M.2 |
| Color | N/A |
| OS Version | N/A |
| IMEI | N/A |
| IMEI2 | N/A |
| MEID | N/A |
| USB Serial | N/A |
| CSC | N/A |
| Region Code | N/A |
| Region | N/A |
| Sales Code | N/A |
| Target ID | 00.0:02:00 |
| Pallet Number | 260333 |
| Drive RPM | SSD |
| NAA WWN | 50026B76829FE4D6 |
| Microcode | 003056RI |
| Block Size | 512 (4096 shift 0) |
| eToken | 329dad747a924012 |
| Erasure Plan | E] secure 00, sv 1000 blks |
| Drive Status | N/A |
| Created Date | 2026-05-06 |
| Source | 50026B76829FE4D6.log |
| Result | Pass |
| Method | NIST 800-88 rev1 Clear |
| Grade | N/A |
| Health Score | N/A |
| Duration | 0 hrs 0.5 min |
| Erasure Date | 2026-05-06 |
| Software | XERASwin |
| Power-On Hours | N/A |
| G-List Start | N/A |
| G-List End | N/A |
| Speed (MB/s) | N/A |
| eToken | N/A |
| Cert Hash | ce604567 02914df4 262497e5 88bee093 3ab8ff97 |
| Result Text | NIST 800-88 rev1 Clear Passed! |
| Short Reason | Primary->Fallback |
| Failure Reason | Primary->Fallback |
| System Serial | JJD98T2 |
| Manufacturer | Dell Inc |
| Model | Unidentified System |
| Chassis Type | Laptop |
| Processor | Core i7 7500U @ 2.70GHz |
| Memory | 8.0GB |
| Lot | Source | Import Date |
|---|---|---|
| 260333 | 50026B76829FE4D6.log | 2026-05-10 03:54:01 |