| Serial Number | FYB6N034216006Q40 |
| Manufacturer | HYNIX |
| Model | SKHynix_HFS512GDE9X081N |
| Model Code | N/A |
| Device Type | nvme_ssd |
| Capacity | 512GB |
| Form Factor | M.2 |
| Color | N/A |
| OS Version | N/A |
| IMEI | N/A |
| IMEI2 | N/A |
| MEID | N/A |
| USB Serial | N/A |
| CSC | N/A |
| Region Code | N/A |
| Region | N/A |
| Sales Code | N/A |
| Target ID | 00.0:00:00 |
| Pallet Number | 260338 |
| Drive RPM | SSD |
| NAA WWN | N/A |
| Microcode | 41730C20 |
| Block Size | 512 (4096 shift 0) |
| eToken | cef9fcb65f014583 |
| Erasure Plan | E] crypt 00, sv 1000 blks |
| Drive Status | N/A |
| Created Date | 2026-05-07 |
| Source | FYB6N034216006Q40.log |
| Result | Pass |
| Method | NIST 800-88 rev1 |
| Grade | N/A |
| Health Score | N/A |
| Duration | 0 hrs 0.1 min |
| Erasure Date | 2026-05-07 |
| Software | XERASwin |
| Power-On Hours | N/A |
| G-List Start | N/A |
| G-List End | N/A |
| Speed (MB/s) | N/A |
| eToken | N/A |
| Cert Hash | 4196d21c 8edbc4b2 6f9aac22 cb1aab5e 680cde7b |
| Result Text | NIST 800-88 rev1 Purge Passed! |
| Short Reason | N/A |
| System Serial | PC2JQ4R1 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model | ThinkPad T14s Gen 2i |
| Chassis Type | Laptop |
| Processor | Core i5 1135G7 @ 2.40GHz |
| Memory | 16.0GB |
| Lot | Source | Import Date |
|---|---|---|
| 260338 | FYB6N034216006Q40.log | 2026-05-10 03:54:02 |