| Serial Number | S1W1NYBH565150 |
| Manufacturer | APPLE |
| Model | SSD SM0128G |
| Model Code | N/A |
| Device Type | sata_ssd |
| Capacity | 121.3GB |
| Form Factor | M.2 |
| Color | N/A |
| OS Version | N/A |
| IMEI | N/A |
| IMEI2 | N/A |
| MEID | N/A |
| USB Serial | N/A |
| CSC | N/A |
| Region Code | N/A |
| Region | N/A |
| Sales Code | N/A |
| Target ID | 00.0:00:00 |
| Pallet Number | 260331 |
| Drive RPM | SSD |
| NAA WWN | 5002538900000000 |
| Microcode | BXW3SA0Q |
| Block Size | 512 (4096 shift 0) |
| eToken | d28b7e35e62c9bac |
| Erasure Plan | E] w 00, sv 1000 blks |
| Drive Status | N/A |
| Created Date | 2026-05-06 |
| Source | S1W1NYBH565150.log |
| Result | Fail |
| Method | NIST 800-88 rev1 Clear |
| Grade | N/A |
| Health Score | N/A |
| Duration | 0 hrs 0.0 min |
| Erasure Date | 2026-05-06 |
| Software | XERASwin |
| Power-On Hours | N/A |
| G-List Start | N/A |
| G-List End | N/A |
| Speed (MB/s) | N/A |
| eToken | N/A |
| Cert Hash | ec3d7a4f 9f5447e4 d2e3c0e5 5a01d3a6 4347dcf1 |
| Result Text | NIST 800-88 rev1 Clear Failed! |
| Short Reason | N/A |
| System Serial | C1MRV026H3QJ |
| Manufacturer | Apple Inc |
| Model | MacBook Air 7,2 |
| Chassis Type | Laptop |
| Processor | Core i7 5650U @ 2.20GHz |
| Memory | 8.0GB |
| Lot | Source | Import Date |
|---|---|---|
| 260331 | S1W1NYBH565150.log | 2026-05-10 03:54:01 |