| Serial Number | S41GNE1K886997 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model | MZVLB256HAHQ-000L7 |
| Model Code | N/A |
| Device Type | nvme_ssd |
| Capacity | 256GB |
| Form Factor | M.2 |
| Color | N/A |
| OS Version | N/A |
| IMEI | N/A |
| IMEI2 | N/A |
| MEID | N/A |
| USB Serial | N/A |
| CSC | N/A |
| Region Code | N/A |
| Region | N/A |
| Sales Code | N/A |
| Target ID | 00.0:00:00 |
| Pallet Number | 260309 |
| Drive RPM | SSD |
| NAA WWN | N/A |
| Microcode | 1L2QEXD7 |
| Block Size | 512 (4096 shift 0) |
| eToken | 745e9b72fb42a9d5 |
| Erasure Plan | E] w 00, sv 1000 blks |
| Drive Status | N/A |
| Created Date | 2026-05-07 |
| Source | S41GNE1K886997.log |
| Result | Pass |
| Method | NIST 800-88 rev1 Clear |
| Grade | N/A |
| Health Score | N/A |
| Duration | 0 hrs 14.0 min |
| Erasure Date | 2026-05-07 |
| Software | XERASwin |
| Power-On Hours | N/A |
| G-List Start | N/A |
| G-List End | N/A |
| Speed (MB/s) | N/A |
| eToken | N/A |
| Cert Hash | 67845ff7 0ad2c1ee 701625a3 d2239504 b363564d |
| Result Text | NIST 800-88 rev1 Clear Passed! |
| Short Reason | Primary->Fallback |
| Failure Reason | Primary->Fallback |
| System Serial | MJ0HBCVJ |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model | ThinkCentre M70q |
| Chassis Type | SFF |
| Processor | Core i5 10500T @ 2.30GHz |
| Memory | 16.0GB |
| Lot | Source | Import Date |
|---|---|---|
| 260309 | S41GNE1K886997.log | 2026-05-10 03:54:02 |