| System Serial | PF32ETDX |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model | 82BJ |
| Chassis Type | Convertible |
| SKU | LENOVO_MT_82BJ_BU_idea_FM_Yoga 7 15ITL5 |
| Version | Yoga 7 15ITL5 |
| Processor | Core i7 1165G7 @ 2.80GHz |
| Processor Generation | 11th Gen |
| Memory | 12.0GB |
| Memory Details | 12.0GB DDR4 3200MHz (2 units) |
| BIOS Version | LENOVO - 2 |
| BIOS Date | N/A |
| UUID | N/A |
| MAC Address | 6c:6e:07:2b:ea:53 |
| Asset Identifier | N/A |
| Description | Computer System Product |
| Source | sysinfo_PF32ETDX.xml |
| Display Resolution | 1920 x 1080 |
| Display Size | 15.5 inch |
| Display Aspect | 16:9 |
| Display Aspect Name | FHD |
| Display Color | SDR |
| Display Refresh | N/A |
| Video Adapter | N/A |
| Webcam | N/A |
| WiFi | No |
| Bluetooth | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| Fingerprint | No |
| Keyboard | US |
| Mobile Data | N/A |
| GPS | No |
| Optical Drive | N/A |
| Storage Controller | N/A |
| Computrace | No |
| MDM/Autopilot | unknown |
| Grade | C4 |
| Missing Parts | None |
| Case | Light Scratches |
| Battery | Excellent |
| Screen | Light Scratches |
| Keyboard | Light Wear |
| Touchpad | Light Wear |
| Camera | Excellent |
| USB Ports | Excellent |
| Video Ports | Excellent |
| Audio Ports | Excellent |
| Functional Grade | F3 |
| Cosmetic Grade | C4 |
| Type | Manufacturer | Model | Description |
|---|---|---|---|
| Intel | Intel Bluetooth | Intel Bluetooth | |
| Intel | Intel(R) Serial IO UART Host Controller - A0A8 | Intel(R) Serial IO UART Host Controller | |
| Intel | Iris Xe Graphics | Intel Iris Xe Graphics | |
| Intel | RAID Controller | RAID Controller |
| Qty | Manufacturer | Model | Size | Speed | Type |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Micron Technology | 4ATF1G64HZ-3G2E1 | 8.00GB | 3200 | DDR4 |
| 1 | Micron Technology | 4ATF51264HZ-3G2J1 | 4.00GB | 3200 | DDR4 |
| Test | Duty Cycle | Result | Errors | Last Error |
|---|---|---|---|---|
| CPU | 100 | PASS | 0 | No errors |
| MEMORY | 100 | PASS | 0 | No errors |
| Serial | Manufacturer | Model | Type |
|---|---|---|---|
| 2012B6452202 | WDC | PC SN730 SDBQNTY-256G-1001 | nvme_ssd |
| Lot | Source | Import Date |
|---|---|---|
| 260341 | 2012B6452202.log | 2026-05-10 03:54:02 |